5 powodów by cieszyć się wiosną

Źródło: http://bit.ly/2nOo1LJ

Wiosna wyciąga nas z domu. Czas porzucić ciepłe koce i gorące kakao na rzecz czerpania przyjemności z pierwszych ciepłych dni wiosny, która właśnie dzisiaj oficjalnie zagościła w kalendarzu.

Za co ją lubimy? Mamy z Agą swój prywatny ranking:

Pierwsze spacery i wypady za miasto

Czas na rower, rolki czy długi spacer. Właśnie wyciągnęłyśmy swoje ukochane dwa kółka i wybieramy się na pierwsze wycieczki poza miasto. Poza tym Aga planuje powrót do biegania, a ja dojeżdżać do pracy na rowerze. Wiosna i przyjemne, choć jeszcze rześkie poranki zachęcają do większej aktywności. I choć nie porzucamy definitywnie domowych pieleszy, to mówimy zdecydowane „TAK” większej aktywności na świeżym powietrzu.

Źródło: http://bit.ly/24d6cby
Źródło:http://bit.ly/2n3zA1n
Źródło: http://bit.ly/2n3zA1n

Kawa w ogródku

Kawiarnie już niedługo wystawią swoje ogródki. Obie czekamy na ten moment, szczególnie że kawa serwowana na świeżym powietrzu smakuje o niebo lepiej!

Źródło: http://bit.ly/2o08aZL
Źródło:http://bit.ly/2o08aZL
Źródło: http://bit.ly/2o0iQHy

Lokalne bazarki pełne nowalijek

Po długich tygodniach zimy na lokalnych bazarach już za chwilę pojawią się świeże sezonowe warzywa. Młoda rzodkiewka, pomidor czy sałata mogą zawitać na naszych stołach. Stęsknione ich smaku pewnie nie odmówimy sobie zarówno spaceru po lokalnym bazarku, jak i późniejszej konsumpcji tych świeżych warzyw w najprzeróżniejszych sałatkach czy koktajlach.

Źródłó: http://bit.ly/2n9Ec84
Źródło: http://bit.ly/2nwCajk
Źródło: http://bit.ly/2nGvKhT

Kwiaty

Wiosna to czas tulipanów! Kochamy je w każdym kolorze i odmianie. Po prostu nie może ich zabraknąć w domowym wazonie!

Źródło: http://bit.ly/2nGmsmf
Źródła: http://bit.ly/2n9P1qt
Źródła: http://bit.ly/2niFy0P
Źródło: http://bit.ly/2nGynQX

Porządki

Brzmi nieco przewrotnie, bo nie każda z nas uwielbia spędzać długie godziny na pracach domowych. My jednak upatrujemy w nich świetnej okazji do przejrzenia garderoby i pozbycia się wielu od dawna nienoszonych ciuchów.  Dzięki temu zyskamy miejsce na wiosenne sukienki w stylu Emmy Stone w filmie La La Land, do których obie wzdychamy.

Może cię też zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *