Dom pełen jesieni

Źródło:http://bit.ly/2xl4nhY

Za oknem pogoda raczej nas nie rozpieszcza. Deszcz i chłód dobitnie dają nam znać że to już JESIEŃ. I choć w głębi duszy liczymy jeszcze na kilka cieplejszych dni, witamy już nową porę roku.Czy należę do jej wiernych fanów? 

Nie da się ukryć, że mam nieco mieszane uczucia. Na liście pozytywów z pewnością zapisałabym przesiadywanie (bez cienia wyrzutów sumienia) pod kocem i konsumowanie nieco bardziej kalorycznych, niż zwykle, przysmaków. W końcu mamy doskonałą wymówkę w postaci konieczności magazynowania podściółki na chłodne, a może i już niedługo mroźne dni.

Do uroków jesieni należą zdecydowanie kolory. Te w parku, które przebarwiają liście i te, które zaczynają przeważać w naszej garderobie. Latem poramarńcz czy brąz zdecydowanie „gryzą” się z aurą; jesienią stają się prawdziwym „must have”. Wieczór z ciepłym kakao i dobrą książką nikogo już nie dziwi, a prawdziwi domatorzy przestają mieć wyrzuty sumienia, że gnuśnieją w swoich wygodnych, ciepłych fotelach. Generalnie jesień to czas zupy dyniowej, ciasta marchewkowego i gulaszy 😉 Jak więc nie kochać tej pory roku?

Dzisiaj chciałam pokazać wam, jak zaprosić jesień do naszego wnętrza i sprawić, że nasze cztery kąty staną się jeszcze bardziej przytulne.

Jesienne wieńce

Doskonała alternatywa dla tych grudniowych, bożonarodzeniowych, które już nie długo ozdobią nasze drzwi. Te jesienne cacuszka wykonane z małych dyni, liści i kasztanów zebranych w parku podczas spaceru to doskonała baza dla wyczarowania niezwykłej dekoracji.

Źródło:http://bit.ly/2fm9EyQ
Źródłó:https://thd.co/2xzwARR
Źródło:http://bit.ly/2xVM4kd

Dynia, nie tylko w zupie

Dynia to świetna dekoracja domu. Nie tylko ta wydrążona na Halloween, ale ta pomalowana, służąca za świecznik, czy ta wykorzystana w bukiecie. Wyobraźnia jest tutaj jedynym ograniczeniem.

Źródło:http://bit.ly/2yuXyrN
Źródło:http://bit.ly/2xlqh1T
Źródło:http://bit.ly/2hnIYKL
Źródło:http://bit.ly/2yhuBhY

Jesień na stole

Ułożenie dekoracji na półmisku czy tacy nie jest ani skomplikowane ani czasochłonne. Gdy dodamy do tego świece, uzyskamy niesamowitą i klimatyczną kompozycję. Polecam zapachowe świece o  jesiennych aromatach. Świetny jest cynamon, wanilia czy zapach grzanego wina. Czy jesień nie jest niesamowita? 😉

Źródło:http://bit.ly/2yhyDXU
Źródło:http://bit.ly/2wb5I6W

Może cię też zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *